fbpx

Czy masz już moje książki? Spraw by sprzedaż była łatwa i skuteczna

Wilki sprzedaży

Jakie są zasady sprzedawców, którzy obojętnie jakiego produktu/ usługi nie sprzedają zawsze osiągają sukces? W tej książce takich sprzedawców nazywam wilkami sprzedaży. Zebrałem tutaj aż 121 metod podzielone na 4 kategorie: mental, doświadczenie, metody, zasady, które razem tworzą spójną całość i wprowadzają nas w świat prawdziwych wilków sprzedaży. Ta książka zawiera aż 122 praktyczne ćwiczenia, które pomogą czytelnikowi w utrwaleniu każdej metody, dzięki czemu jego sprzedaż będzie łatwa i skuteczna. To książka dla wszystkich świadomych sprzedawców, którzy chcą być w swojej pracy skuteczniejsi. Całość, jak zawsze opisana w prostym językiem, aby była dla czytelnika maksymalnie zrozumiała z dużą ilością prawdziwych historii i okraszone całą masą dobrego, sprzedażowego humoru 🙂

Telebohater

Trzymasz w ręce książkę, której głównym celem jest zwiększyć pewność siebie sprzedawców telefonicznych, pomóc im ułożyć skuteczny schemat rozmowy telefonicznej, a co za tym idzie- wynieść wyniki na wyższy poziom. Książka Telebohater została napisana dla wszystkich sprzedawców telefonicznych, pracujących w call center, jak i przedstawicieli handlowych, dla których telefon jest jednym z narzędzi pracy. Autor zamieścił w książce praktyczne przykłady prowadzenia procesu sprzedaży telefonicznej na każdym etapie rozmowy, korzystając z ponad 11 letniego własnego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej, ponad 10 zespołów, które prowadził oraz ponad 12 000 godzin na salach szkoleniowych. W książce znajdziesz ponad 20 prawdziwych historii z życia sprzedawców, ponad 20 praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci utrwalić zdobytą w każdym rozdziale wiedzy. Wszystko napisane konkretnym bez zbędnego lania wody językiem połączonym z dużą dawką humoru.

Zaprojektuj swoją sprzedaż

To nie jest kolejna książka o technikach sprzedaży! Jeśli szukasz książki o magicznych trikach, sztuczkach itd. Odłóż ją na półkę. To książka dla wszystkich tych, którzy wiedzą lub chcą nauczyć się, jak ważną rolę w sprzedaży pełni poukładanie jej od początku. Z tej książki dowiesz się, jakie 27 błędów popełniają firmy (wraz z przykładami) w budowaniu i zarządzaniu sprzedażą. Nauczysz się, jak eliminować te błędy dzięki zaplanowanym, poukładanym i co najważniejsze przemyślanym działaniom sprzedażowym. Ta książka pomoże ci zaplanować strategię, procesy, taktyki i standardy sprzedaży. Dowiesz się z niej, jak w nowoczesny i powtarzalny sposób generować nowych klientów, a także rozwijać i skalować swoją sprzedaż. Książka przeznaczona jest dla wszystkich świadomych sprzedawców, szefów działów sprzedaży, właścicieli firm i freelancerów, którzy chcą zaprojektować swoją sprzedaż tak, żeby już nigdy nie martwić się o pozyskiwanie nowych klientów. W książce znajdziesz aż 35 praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci utrwalić zdobytą wiedzę, a wszystko napisane w maksymalnie praktyczny okraszony dużym poczuciem humoru sposób.

Akademia Sprzedaży Patryk Jasiński 2021| Wszystkie prawa zastrzeżone