Arkadiusz Bednarski- Mistrzowski zespół sprzedaży

Cześć,

to niesamowite, że przeczytałem prawie wszystkie książki tego człowieka, a dziś recenzuję dopiero pierwszą. Recenzje pozycji, które przeczytałem, już byłyby nieadekwatne, ponieważ przeczytałem je dawno temu. Dziś opisuję książkę mojego kolegi, a zarazem mentora Arka Bednarskiego i jego książkę „Mistrzowski zespół sprzedaży”. Zdecydowanie jest to pozycja, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jeśli w swojej pracy jesteś odpowiedzialny za zespół handlowców. Tak więc w skrócie.

Plusy:
– Jak już na Arka przystało bardzo przyjemny język, przez co książkę bardzo dobrze się czyta.
– Jest to kompendium wiedzy od A do Z jak zarządzać zespołem handlowym.
– Znajdziesz w niej informacje jak zbudować, wdrożyć, przeszkolić, nadzorować i motywować zespół sprzedawców.
– Poznasz odpowiednie postawy, jakimi powinien kierować się Twój zespół.
– Pozyskasz cenne inspiracje, które od razu będziesz mógł wdrożyć w życie.
– Na samym końcu książki, znajdziesz przykładowe formularze, ankiety, tabele, które następnie będziesz mógł użyć dla w swoim zespole.

Minusy:
– Ja w zasadzie nie widzę żadnego.

Podsumowując, moja ocena nie będzie w stu procentach wiarygodna, ponieważ znam się bardzo dobrze z Arkiem, dlatego pozostawiam kwestię oceny tej książki Tobie. Jedno jest pewne, bez znaczenia czy zostałeś świeżym managerem/ kierownikiem zespołu, czy zarządzasz nim już od dłuższego czasu, w tej książce znajdziesz niezbędną wiedzę, aby wynieść swój zespół na zupełnie inny poziom 🙂

Książkę dostaniesz tutaj: Mistrzowski Zespół sprzedaży

Do zobaczenia za tydzień 🙂
P.

Zobacz więcej wpisów

Trener Sprzedaży - Patryk Jasiński

Patryk Jasiński

Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. Szkoli, motywuje, tworzy skuteczne działy sprzedaży telefonicznej

Wulkan pozytywnej energii, charyzmatyczny, aktywny, dla którego nie ma rzeczy, których sprzedać się nie da. Od początku swojej kariery przeszkolił już ponad 120 zespołów sprzedaży.

Jego hasło to „robię z telemarketerów, ultra-skutecznych sprzedawców”.

Zadzwoń 667 869 462 lub napisz

i sprawdźmy, czy i jak jestem w stanie Ci pomóc.