Steve Scott- „Piętrzenie nawyków”

Witajcie, 

dziś pod lupę bierzemy nasze nawyki. Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto z czystym sumieniem może stwierdzić, że ma tylko dobre nawyki, a swój czas wykorzystuje w 100% efektywnie? Steve Scott „Piętrzenie nawyków- 97 małych zmian, które odmienią twoje życie” idzie dziś pod lupę. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób lepiej wykorzystywać swój dzień, to zdecydowanie jest to pozycja dla Ciebie. Standardowo opiszę ją w dużym skrócie.

Plusy:
– Bardzo podoba mi się to, że książka została podzielona na siedem, osobnych obszarów życia, dlatego każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
– Na samym początku autor zamieścił porządne wprowadzenie, które pozwala lepiej zrozumieć tę książkę.
– Dodatkowo na wstępie książki, autor napisał, że wiele z tych wskazówek może okazać się banalne (i faktycznie tak jest), ale warto stosować kilka z nich, wprowadzając je stopniowo do swojego życia.
– Świetne wrażenie zrobił na mnie fakt, że autor zamieścił również inne książki, które poleca na temat zarządzania nawykami- wielki plus za to.
– Dla mnie ta pozycja jest również świetnie napisana pod względem stylistycznym. Prosty język, każdy rozdział rzeczowo, bez naciągania ilości stron. Bardzo duży plus za to.
– Ciekawym elementem tej książki, jest zamieszczony klucz na samym końcu, w jaki sposób można połączyć pewne nawyki.
– Tę książkę jesteś w stanie przeczytać w kilka godzin. Mnie zajęła trasę pociągiem z Ostrowa Wielkopolskiego do Warszawy- około 3 godzin.

Minusy:
– Jedyny minus, jaki widzę, to fakt, że niektóre nawyki faktycznie są banalne, aczkolwiek autor uprzedzał o tym już na samym początku, dlatego nie ma co specjalnie się czepiać, tym bardziej że nie jestem ekspertem w dziedzinie nawyków życiowych.

Reasumując:
Dla mnie jest to bardzo wartościowa książka. Kilka rzeczy na pewno z niej wyciągnę z zakresu zarządzania nawykami. Tak jak już wspomniałem, nie jestem ekspertem, więc nie mogę oceniać warstwy merytorycznej, natomiast z czystym sercem mogę polecić ją każdej osobie, która chce pracować nad swoją wydajnością życiową.

Książka do kupienia tutaj: Piętrzenie nawyków

Do zobaczenia za tydzień.
P.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz więcej wpisów

Trener Sprzedaży - Patryk Jasiński

Patryk Jasiński

Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. Szkoli, motywuje, tworzy skuteczne działy sprzedaży telefonicznej

Wulkan pozytywnej energii, charyzmatyczny, aktywny, dla którego nie ma rzeczy, których sprzedać się nie da. Od początku swojej kariery przeszkolił już ponad 120 zespołów sprzedaży.

Jego hasło to „robię z telemarketerów, ultra-skutecznych sprzedawców”.

Zadzwoń 667 869 462 lub napisz

i sprawdźmy, czy i jak jestem w stanie Ci pomóc.