Timothy Ferriss- Narzędzia Tytanów

Timothy Ferriss- Narzędzia Tytanów

„Narzędzia Tytanów” Tima Ferriss to jedna z tych niewielu książek (mam ich nie więcej niż palców jednej ręki) do których lubię często wracać. I wracam. Lektura jest tyle warta ile rady, wskazówki i nawyki w niej zawarte o ile wprowadzisz je w życie. Jedną z taktyk wdrożyłem na próbę do swoich prospectingowych maili na pierwszy zimny kontakt z partnerami B2B. Efekt? Ponad 200 tysięcy pln netto w kontraktach całorocznych i skuteczne dotarcie do ludzi z obszaru C-Level, którzy mnie zapamiętali.

W tej książce nie ma tak wiele „Tima” jak w innych jego pozycjach np. w 4 godzinnym tygodniu pracy bo skupił się na zadawaniu mądrych, nieoczywistych pytań swoim gościom, z którymi przez lata przeprowadzał wywiady. I to ONI właśnie stanowią o smaku książki; chętnie posłucham wybitnych sportowców o ich strategiach zwyciężania i radzenia sobie ze stresem, chętnie poczytam o Liderach biznesu i ich metodach przywództwa. A od milionerów o tym, ja zaczynali, jaki mają mindset. Czyli masa wiedzy od ponadprzeciętnych jednostek.

Książka jest podzielona na 3 główne sekcje; Zdrowie, Bogactwo i Mądrość – każda nader kaloryczna bo i sama książka jest obszerna. Gdy szukam inspiracji odnośnie tekstu na publikację, mam dylemat biznesowy, szukam tropu na rozmowę, temat wystąpienia to Tim zawsze idzie mi z pomocą.

Na której stronie bym nie otworzył Narzędzia Tytanów to znajduję coś nad czym warto chwilę podumać. Od treści otwartych na dyskurs po tipy typu jakiej firmy zatyczki do uszu pozwolą ci najszybciej zagłębić się w mroku. Czyli nie sposób nic nie wynieść z tej pozycji. Polecam.

Tą recenzję zamieścił dla was Piotr Łysik (prawdziwy Tytan :)) Pionier rynku awokado w Kambodży. Piotr, pomoże wam zyskownie zainwestować kapitał właśnie na tym rynku. Więcej o projekcie Moja Kambodża: https://mojakambodza.pl/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/piotr-%C5%82ysik/
Facebook: https://www.facebook.com/MojaKambodza
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCPnTizw_e0BB8BqvYm9yapA

Do zobaczenia za tydzień.
P.

Zainspirował Cię ten post? Podziel się nim ze znajomymi!

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz więcej wpisów

Trener Sprzedaży - Patryk Jasiński

Patryk Jasiński

Ze sprzedażą związany jestem od początku swojej kariery zawodowej. Co ważne, w pierwszej kolejności jestem praktykiem sprzedaży,a dopiero później trenerem sprzedaży i konsultantem biznesowym.

Mówią, że ze mnie wulkan pozytywnej energii, charyzmatyczny, bardzo skuteczny. Dla mnie nie ma rzeczy „niesprzedawalnych”, czasem musimy poszukać innego sposobu ;)

Moje motto to ”Sprzedaż to najważniejsza umiejętność XXI wieku”.

Zadzwoń 667 869 462 lub napisz

i sprawdźmy, czy i jak jestem w stanie Ci pomóc.