fbpx
Przejdź do treści

MVP Sprzedaży

45,00 zł
Odkryj tajniki zdobywania tytułu MVP sprzedaży dzięki ebookowi, który wykorzystuje analogię z MVP sportu, aby nauczyć Cię mistrzowskiego prowadzenia klienta przez proces sprzedaży, radzenia sobie z obiekcjami oraz podnoszenia jakości rozmów, zapewniając 15 konkretnych rozdziałów i 33 ćwiczenia, wszystko w przystępnej, a czasem nawet zabawnej formie, typowej dla stylu autora Patryka.

Opis

Kim jest MVP sprzedaży i co wspólnego ma z MVP sportu?

Jedni i drudzy robią dokładnie to samo, co ich kolegi i koleżanki po fachu, tylko lepiej! Dzięki tej książce nauczysz się po mistrzowsku prowadzić klienta przez cały proces sprzedaży od momentu złapania zainteresowania klienta, po zamknięcie transakcji.

Poznasz metody i gotowe sposoby radzenia sobie z obiekcjami klientów, które znacząco przełożą się na jakość Twoich rozmów, a co za tym idzie Twoje wyniki.

Dzięki 15 konkretnym i merytorycznym rozdziałom wyniesiesz swoją sprzedaż na wyższy poziom, a 33 ćwiczenia pomogą Ci utrwalić wiedze i dostosować przykłady do swojej sprzedaży. Całość klasycznie w wykonaniu Patryka- konkretna, merytoryczna, napisana w przystępny dla czytelnika, czasem zabawny sposób. To jak wchodzisz do gry o tytuł MVP sprzedaży?