fbpx
Przejdź do treści
Telebohater - Patryk Jasiński

Telebohater – książka papierowa + ebook

79,00 zł
Odkryj „Telebohater” – kompleksowy zestaw ebooka i książki papierowej, który wykorzystując ponad 11-letnie doświadczenie autora w sprzedaży telefonicznej oraz ponad 20 prawdziwych historii i praktycznych ćwiczeń, zapewnia niezbędną wiedzę i humor, aby podnieść pewność siebie i efektywność sprzedawców telefonicznych na każdym etapie rozmowy.

Opis

Trzymasz w ręce książkę, której głównym celem jest zwiększyć pewność siebie sprzedawców telefonicznych, pomóc im ułożyć skuteczny schemat rozmowy telefonicznej, a co za tym idzie- wynieść wyniki na wyższy poziom.

Książka Telebohater została napisana dla wszystkich sprzedawców telefonicznych, pracujących w call center, jak i przedstawicieli handlowych, dla których telefon jest jednym z narzędzi pracy.

Autor zamieścił w książce praktyczne przykłady prowadzenia procesu sprzedaży telefonicznej na każdym etapie rozmowy, korzystając z ponad 11 letniego własnego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej, ponad 10 zespołów, które prowadził oraz ponad 12 000 godzin na salach szkoleniowych.

W książce znajdziesz ponad 20 prawdziwych historii z życia sprzedawców, ponad 20 praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci utrwalić zdobytą w każdym rozdziale wiedzy.

Wszystko napisane konkretnym bez zbędnego lania wody językiem połączonym z dużą dawką humoru.