Andrzej Batko- Hipnotyczna Prezentacja

Trener sprzedaży » Blog » Andrzej Batko- Hipnotyczna Prezentacja

Cześć wszystkim,

Zgodnie z tym co pisałem, zaczynamy serię jednej książki na tydzień.

Na pierwszy ogień rzucam, świetnego mentora, jakim niewątpliwie był Andrzej Batko. Uważam, że gdyby żył w 100% udał bym się na jedno z jego szkoleń wydając, każdą sumę pieniędzy … Ale nie o tym miało być „Hipnotyczna prezentacja”  na tapecie dziś iii… Jest to pozycja owiana sławą, którą z czystym sumieniem mogę polecić!

Książka skierowana jest do prezenterów, prelegentów oraz osób które występują ze swoim produktem przed „ szerszą publicznością”.

Osobiście uwielbiam książki, które są pisane krótko i na temat a ta pozycja niewątpliwie taka jest.

Plusy :
– Uwielbiam książki, które są pisane krótko i na temat a ta pozycja niewątpliwie taka jest.
– Język książki zdecydowanie trafiający, prosty, zwięzły, trafny w 100%.
– Tylko konkrety bez lania wody aby zapełniać jak największą ilość kartek (co niewątpliwie jest rzadkim zjawiskiem:))
– Jak sprawnie wykorzystać „zahipnotyzować” swoich słuchaczy w trakcie prezentacji. Choć zdecydowanie lepiej pasowałoby słowo „oczarować”.
– Praktyczne wskazówki, które sprawdzą się podczas niejednej prezentacji.
– Świetnie opisane, jak wyróżnić się w trakcie prezentacji aby słuchacze Cię zapamiętali na długo.

Minusy :
– Jak na moje jest zwyczajnie za krótka- mógł bym bez problemu przeczytać jeszcze raz tyle jak nie więcej 😛
– Mało przykładów, przez co nie każdy będzie potrafił od razu to przełożyć na swoje prezentacje .
– Hasłowo opisane niektóre pojęcia bez rozwinięcia .

Ogólna moja ocena pozytywna jak najbardziej choć nie ukrywam, że gdyby była dłuższa też bym ją połknął w jeden dzień. Polecam ją w szczególności wszystkim tym, którzy w swojej pracy prezentują swój produkt lub usługę.

Książkę nabędziesz tutaj: https://onepress.pl/ksiazki/hipnotyczna-prezentacja-w-sprzedazy-bezposredniej-andrzej-batko,hiprez.htm#format/e/173136

Samych sukcesów.
P.

Potrzebujesz wsparcia? Napisz wiadomość lub zadzwoń

Zainspirował Cię ten post? Podziel się nim ze znajomymi!

Patryk Jasiński

Ze sprzedażą związany jestem, od początku swojej kariery zawodowej. Co ważne, w pierwszej kolejności jestem praktykiem sprzedaży,a dopiero później trenerem sprzedaży i konsultantem biznesowym. Mówią, że ze mnie wulkan pozytywnej energii, charyzmatyczny, bardzo skuteczny. Dla mnie nie ma rzeczy „niesprzedawalnych”, czasem musimy poszukać innego sposobu. Moje motto to ”Sprzedaż to najważniejsza umiejętność XXI wieku”.

Sprawdź podobne wpisy

Spider Framework- Michał Skurówski, Marcin Stańczak

Spider Framework- Michał Skurowski, Marcin Stańczak

Cześć, dzisiejszą książkę, którą rexcenzuję… dostałem 🙂 Konkretnie podczas Finału Sales Angels w tym roku, swoją premiere miała książka Spider Framework, którą napisali Michał Skurówski i Marcin Stańczak. Z racji

Program dedykowany w szczególności dla firm z segmentu B2B. W trakcie tego szkolenia uczestnicy wypracują skuteczne sposoby umawiania się na spotkania handlowe również przebijając się przez sekretariat. Udoskonalą swój proces sprzedaży. Poznają nowoczesne sposoby prowadzenia spotkań handlowych aby, jak największa ilość kończyła się zawarciem transakcji.

To szkolenie dedykowane jest dla wszystkich firm, które pracują na stałym portfelu klientów i chcą nauczyć się, jak wyciskać z relacji jeszcze więcej. W trakcie szkolenia wypracujemy podział klientów na odpowiednie segmenty, aby dostosować do nich sposób i częstotliwość kontaktów. Udoskonalą swój proces sprzedaży. Nauczymy się w jaki sposób budować wartościowe i dochodowe relacje biznesowe. Dodatkowo uczestnic nauczą się zarządzać swoją bazą klientów, aby reagować gdy zmniejsza się aktywność klientów.

Warsztat dedykowany wszystkim firmom, które negocjują kontrakty z klientami w szczególności o wyższej wartości. W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się prawidłowo przygotowywać do negocjacji aby osiągać założone wcześniej cele. Poznają taktyki negocjacyjne i techniki manipulacji kupieckiej, żeby wycisnąć z każdego procesu sprzedaży ile się da. Dodatkowo uczestnicy poznają style negocjatorów żeby umieć dostosować się do każdego z nich i nie doprowadzać do sytuacji konfliktowych.

Warsztat dedykowany w głównej mierze dla małych i średnich firm, których zadaniem jest pozyskiwanie nowych klientów. W trakcie warsztatu uczestnicy nauczą się wyszukiwać nowych klientów, inicjować z nimi kontakt zarówno przez zimne telefony, jak i zimne maila, aby móc wprowadzać ich do swojego lejka sprzedaży. Udoskonalą swój proces sprzedaży. Zdefiniują swój lejek sprzedaży wraz z jego etapami i nauczą się szybko i sprawnie zawierać transakcje. Dodatkowo uczestnicy poznają sposoby generowania nowych klientów przez prowadzenie biznesowych mediów społecznościowych.

Szkolenie dedykowane jest wszystkim firmom, które obsługują swoich klientów zarówno sprzedażowo, jak i reklamacyjnie. W trakcie szkolenia wypracujemy standardy profesjonalnej obsługi klienta. Uczestnicy nauczą się w jaki sposób aktywnie prowadzić klienta w procesie obsługi, dzięki czemu klient chętniej będzie powracał z kolejnymi zamówieniami. Dodatkowo uczestnicy nauczą się, jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami z klientem, zyskają większą odporność na trudne sytuacje i nauczą się asertywnej postawy.

Program dedykowany w szczególności dla firm z segmentu B2B. W trakcie tego szkolenia uczestnicy wypracują skuteczne sposoby umawiania się na spotkania handlowe również przebijając się przez sekretariat. Udoskonalą swój proces sprzedaży. Poznają nowoczesne sposoby prowadzenia spotkań handlowych aby, jak największa ilość kończyła się zawarciem transakcji.