Gary Vaynerchuk- Wybij Się!

Cześć,

Do dzisiejszego wpisu mogę przytoczyć starą maksymę „stara, ale jara.”. tak właśnie mogę określić książkę Gary’go Vaynerchuk’a– Wybij się! Mogę powiedzieć, że miałem tę książkę, zanim jeszcze stało się to modne  Wydanie bardzo stare, bo sama książka napisana była w 2008 roku, aczkolwiek wiele rzeczy w niej zawarte przełożenie ma jeszcze do dziś. Standardowo bez owijania w bawełnę kilka moich opinii na temat tej książki.

Plusy:
– Gary idealnie opisuję, jak można zarobić na własnej pasji, niezależnie jakiego rodzaju jest to pasja. Jeśli tylko będziesz wytrwały i konsekwentny odniesiesz sukces.
– Ukazane w niej jest jak możesz za pomocą nowoczesnych środków przekazu takich jak facebook, twiter, youtube odnieść sukces i zarabiać na tym pieniądze.
– Bardzo podoba mi się uniwersalność, w zasadzie opisane jest tu kilkanaście przykładów, jak zarabiać na pasji nawet takiej jak sadzenie kwiatów czy księgowość.
– Książka napisana jest prosto z serca więc niewiele w niej poezji, a raczej sam konkret.
– Bardzo podoba mi się dodatek na samym końcu, gdzie gary opisuje pięć pomysłów na biznes, niejako dzieląc się nimi z czytelnikiem, ponieważ sam wie, że nie będzie miał czasu ich zrealizować- wielki plus 🙂

Minusy:
– Część podanych portali i platform już dawno umarła śmiercią naturalną, ale nie ma co się dziwić skoro jak, już pisałem książka ta, była napisana w 2008 roku.
– Jak dla mnie zdecydowanie za krótka- 140 stron a poczytałbym jeszcze więcej.

Podsumowując: Jak pewnie zauważyłeś, nie wypisałem zbyt wiele minusów dlatego, że ja bardzo lubię czytać tego typu książki. Jest napisana prosto z serca i serce w niej jest zostawione. Polecam ją szczególnie wszystkim tym, którzy są na etapie, gdzie zastanawiają się nad upublicznieniem swojej pasji i puszczeniem jej w świat. Jedno jest pewne- jeszcze sięgnę po kolejne pozycje Gary’go, bo bardzo fajny z niego gość a jego książki czyta się po prostu przyjemnie 🙂

Miłej Lektury.
P.

Zobacz więcej wpisów

Patryk Jasiński

Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. Szkoli, motywuje, tworzy skuteczne działy sprzedaży telefonicznej

Wulkan pozytywnej energii, charyzmatyczny, aktywny, dla którego nie ma rzeczy, których sprzedać się nie da. Od początku swojej kariery przeszkolił już ponad 120 zespołów sprzedaży.

Jego hasło to „robię z telemarketerów, ultra-skutecznych sprzedawców”.