No i stało się 🙂 !
Po miesiącach namów, tygodniach przemyśleń i dniach prób… wystartowałem z blogiem 🙂 Tak więc Zaczynamy !
Swój blog poświęcam przede wszystkim sprzedawcom i wszystkim tym, którzy chcą podnosić swoje umiejętności w tym trudnym, ale jakże pasjonującym zawodzie. Wszystkim tym co dopiero zaczynają przygodę ze sprzedażą oraz tym, którzy w sprzedaży już działają. Każdemu kto chce odnieść sukces oraz tym, którzy już jakieś sukcesy w tej dziedzinie odnoszą. Dedykuję go również tym, dla których (tak jak dla mnie) sprzedaż jest pasją, oraz tym którzy odczuwają już wypalenie zawodowe …
Dlaczego ten blog? Otóż od dłuższego czasu spotykam się z „amatorami sprzedaży ” – ludźmi którzy chcą to robić , ale nie wiedzą jak „ugryźć” temat i ludźmi których nikt nie potrafił poprowadzić lub ukształtować jako sprzedawców. Te osoby mimo ,że bardzo często posiadają najważniejszą (moim zdaniem) cechę dobrego sprzedawcy, czyli ” motywację ” to brak wiedzy i umiejetności sprawia ,że ich zapał z czasem gaśnie, i nie osiągają satysfakcjonujących wyników. Właśnie takim osobom chciałbym pomóc i choć zdaje sobie oczywiście sprawę z tego ,że sam oblicza sprzedawców nie zmienię to myślę, że jeśli pomogę choć jednej osobie to ten blog ma sens 🙂
Na sam koniec mojego pierwszego wpisu pragnę podziękować wszystkim tym, dzięki którym ten blog powstał 🙂 Mojej narzeczonej, rodzinie, przyjaciołom i wszystkim tym, których miałem przyjemność przez ostatnie 6 lat szkolić – gdyby nie wasze słowa i wsparcie to nie byłoby tego bloga i moje „wypociny” dalej tkwiłyby tylko na poszczególnych kartkach w domu, więc tak po prostu – DZIĘKUJĘ 🙂
~ Do zobaczenia w następnym wpisie ~
Samych sukcesów ! 🙂
P.

