Jon Gordon- Obóz Treningowy

Jon Gordon- Obóz Treningowy

Witajcie serdecznie,

od zawsze powtarzam, że lubię książki pisane historią- przecież historie sprzedają najlepiej. Dzisiaj mam przyjemność recenzować jeden z bestsellerów z gatunku książek biznesowych. Jon Gordon dziś zabiera nas, na „Obóz treningowy” zapraszam.

Plusy:
– Autor zabiera nas na obóz treningowy, który pokazuje historię młodego zawodnika aspirującego do gry w NFL i właśnie przyjechał na obóz treningowy dla aspirujących zawodników. Książka została opisana taką właśnie historią, dzięki czemu czyta się ją niezwykle przyjemnie.
– W książce znajdziesz aż jedenaście cech najlepszych wśród najlepszych, czyli to, co wyróżnia przeciętnych od wybitnych.
– Jak wzmocnić hart ducha? Ta pozycja zawiera, aż dwadzieścia praktycznych przykładów, jak go wzmocnić.
– W trakcie obozu treningowego, młody zawodnik łapie kontuzję. To, co dzieje się w jej trakcie zostaje pokazane, jak radzić sobie w czasach kryzysu, jak odzyskać motywację i jak ważne jest wsparcie osób z boku.
– Autor napisał całą książkę bardzo łatwym i przyjemnym językiem, że aż żal ją kończyć.
– Na końcu książki znajdziesz powtórzenie wszystkich jedenastu zasad, które zostały opisane w obozie treningowym, jako idealne podsumowanie.

Minusy:
– No sory, ale ja bardzo nie lubię odwołania w książkach biznesowych odwołań do religii. Nie mam nic oczywiście do czyiś poglądów religijnych. Mało to, uważam, że wiara jest niesamowicie ważna w życiu, jednak strasznie nie lubię mieszania religii i biznesu tak jak łączenia polityki z religią.
– Trochę dużo pustych stron w tej książce. Jak na książkę liczącą zaledwie 148 stron, jest ich wyraźnie za dużo.

Reasumując:
Bez znaczenia, czy jesteś właścicielem małej lub dużej firmy, sportowcem, handlowcem czy księgową. Jeśli zależy ci, żeby Twoje życie układało się po twojej myśli, powinieneś przeczytać tę książkę. Ta książka bez wątpienia może dodać ci skrzydeł. Cała masa historii przykładów, inspirujących myśli sprawia, że nie ma się co dziwić, że mamy przed sobą światowy bestseller 🙂 Na pewno będę wracał do tej pozycji, jak większość osób, które ją przeczytały. Polecam tez inną książkę tego autora, którą recenzowałem wcześniej „Mecz wygrywa się w szatni” https://patrykjasinski.pl/mecz-wygrywa-sie-w-szatni-mike-smith-jon-gordon/

Do zobaczenia za tydzień.
P.

Zainspirował Cię ten post? Podziel się nim ze znajomymi!

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz więcej wpisów

Trener Sprzedaży - Patryk Jasiński

Patryk Jasiński

Ze sprzedażą związany jestem od początku swojej kariery zawodowej. Co ważne, w pierwszej kolejności jestem praktykiem sprzedaży,a dopiero później trenerem sprzedaży i konsultantem biznesowym.

Mówią, że ze mnie wulkan pozytywnej energii, charyzmatyczny, bardzo skuteczny. Dla mnie nie ma rzeczy „niesprzedawalnych”, czasem musimy poszukać innego sposobu ;)

Moje motto to ”Sprzedaż to najważniejsza umiejętność XXI wieku”.

Zadzwoń 667 869 462 lub napisz

i sprawdźmy, czy i jak jestem w stanie Ci pomóc.